Grupa Azoty Compounding poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko
Mechanik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie serwisów i przeglądów maszyn produkcyjnych,
  • prace ślusarskie i mechaniczne,
  • usuwanie awarii,
  • zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne do maszyn,
  • inicjowanie i wdrażanie usprawnień,
  • raportowanie prac w systemie informatycznym.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,
  • prawo jazdy kat. B.
  • zdolności manualne,
  • samodzielność i operatywność w działaniu,
  • zaangażowanie w realizowane zadania,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą opcji „Aplikuj na to stanowisko” lub na adres e-mail ##rdbedjcsxcv#at#vgjeppodin.rdb##.

Termin składania ofert: do 19 kwietnia 2024 roku.

Dziękujemy za przysłanie aplikacji. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w ciągu dwóch tygodni od daty przesłania aplikacji. Zachęcamy do bieżącego śledzenia naszej strony i przesyłania aplikacji do kolejnych ofert pracy.